FrameFrameFrameFrame
Wypożyczalnia kamer - jak działa rental w naszej firmie?

Usługa wypożyczania sprzętu jest teraz bardzo modna. I jednocześnie jest na nią duże zapotrzebowanie. Dlatego my wychodzimy naprzeciw potrzebom konsumenta! Od dziś i u nas możesz wynająć sprzęt potrzebny do przeprowadzenia profesjonalnej realizacji video. Dowiedz się, jak w prosty sposób skorzystać z naszej wypożyczalni aparatów fotograficznych i profesjonalnego osprzętu.

Wypożyczalnia kamer w Krakowie - czym jest rental?

Usługa rental polega na wypożyczeniu sprzętu znajdującego się w asortymencie danej firmy. Stanowi rozwiązanie idealne, jeśli nie jesteś w stu procentach przekonany do sprzętu, który Cię interesuje. Rental daje Ci możliwość przetestowania sprzętu, jego działania i parametrów bez konieczności zakupu. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz sprzętu na jednorazową realizację, rental to także idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasza wypożyczalnia sprzętu audio-video jest skierowana zarówno do profesjonalnych firm, jak i pasjonatów, czy amatorów filmowania. Dzięki bogatej ofercie kamer i akcesorium do przeprowadzania profesjonalnych realizacji, nasza firma daje możliwość wypożyczenia wszystkiego, co jest potrzene, aby nadać filmom i zdjęciom nową jakość, wyprowadzając produkcję na w pełni profesjonalny poziom.

Wypożyczenie sprzętu w naszej firmie - jak to działa?

ETAP 1: Rezerwacja sprzętu

Zadzwoń do nas i zorientuj się, czy w terminie, który Cię interesuje jest możliwość wypożyczenia sprzętu. Jeśli tak - zarezerwuj wybrany model i śpij spokojnie mając pewność, że Twój wymarzony Canon EOS60D, Sony A7SIII, lub każdy inny model, który wybierzesz z naszej oferty, będzie na Ciebie czekał w dzień odbioru.

ETAP 2: Przygotowanie osprzętu przez naszą ekipę

Kiedy już zarezerwowałeś swój wymarzony aparat lub akcesorium, do działania może teraz przejść nasza ekipa. Naszym zadaniem jest odpowiednio przygotować wybrany przez Ciebie sprzęt tak, aby był on gotowy do odbioru w ustalonym terminie. Jako, że na co dzień my sami korzystamy ze sprzętu, który Tobie wypożyczamy, jest przez nas dokładnie czyszczony zanim trafi w Twoje ręce. Sprawdzamy także, czy aby na pewno wszystko działa sprawnie i czy (w przypadku wynajmu dronów, aparatów, rejestratorów itp.) sprzęt jest maksymalnie naładowany. Na samym końcu pakujemy sprzęt w specjalne etui, które ułatwia bezpieczny transport i przechowywanie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz aparat Sony A7sII, rejestrator dźwięku Zoom H6, czy zdecydujesz się na mikrofon Rode videomic Pro - każdy ze sprzętów przygotujemy dla Ciebie z taką samą starannością.

ETAP 3: Wypożyczenie sprzętu foto/video/audio

A gdy wszystko jest już gotowe, pora na odbiór wybranego przez Ciebie sprzętu! Odbiór odbywa się w budynku naszego biura, we wcześniej wspólnie ustalonym terminie. Jeszcze tylko spisanie umowy i... voila! Możesz korzystać z naszego sprzętu do woli, tworząc profesjonalne, wysokiej jakości klipy video!

ETAP 4: Zwrot

Po udanej realizacji nadszedł czas na zwrot wypożyczonego u nas sprzętu. Zwrot następuje w tym samym miejscu, w którym odbywa się odbiór, czyli w naszym biurze. Na miejscu sprawdzamy, czy wszystko wróciło do nas w stanie analogicznym do tego, jak wyglądało wc momencie wypożyczenia - jeśli tak, potwierdzamy zwrot i ściskamy sobie dłonie, dziękując za udaną współpracę. Taki proces to dla nas czysta przyjemność!