FrameFrameFrameFrame

30 zł za dzień

Rejestrator dźwięku Zoom H1 - stworzony z myślą o dziennikarzach i studentach, przenośny rejestrator audio do użytku profesjonalnego i amatorskiego.

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

Nasza wypożyczalnia sprzętu audio w Krakowie oferuje na wynajem profesjonalny rejestrator dźwięku Zoom H1. To przenośne urządzenie kieszonkowe do profesjonalnego i amatorskiego nagrywania dźwięku. Posiada zdolność rejestrowania materiału w rozdzielczości 24 bitów z częstotliwością 96 kHz. Najnowsza wersja rejestratora Zoom H1 v2 została stworzona jako USB mic. Urządzenie zostało wyposażone w dwa mikrofony w układzie X/Y, które mają zapewnić nagrania najwyższej jakości dźwięku.

Rejestrator Zoom H1 stworzono z myślą o dziennikarzach i studentach. Urządzenie jest bardzo intuicyjne, posiada nowy czytelny interfejs użytkownika, a także mnóstwo przydatnych funkcji, jak filtry dźwiękowe, markery za pomocą których zaznacza się poszczególne fragmenty nagrań oraz włącznik nagrywania działający automatycznie. Zoom H1 to najmniejszy i najbardziej intuicyjny w obsłudze rejestrator tej konkretnej marki. Sprawdzi się świetnie, jako rejestrator kieszonkowy, zapewniając jednocześnie profesjonalne nagrywanie najwyższej jakości dźwięku. Producent zapewnia, że 32GB pamięci pomieszczą ponad 50 godzin nagranego materiału, jednocześnie deklarując 10 godzin pracy urządzenia wyłącznie na pojedynczej baterii AA.

Cena wypożyczenia: 30 zł/dzień* *podana cena jest ceną NETTO

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem rejestratora, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl

Powiązane produkty