FrameFrameFrameFrame

40 zł za dzień

Rejestrator dźwięku ZOOM H5 - podręczny i profesjonalny rejestrator dźwięku

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

  • Zoom H5 - wypożyczenie:

Oferujemy na wynajem w Krakowie profesjonalny rejestrator dźwięku - zoom h5, niezwykle pomocny podczas realizacji, które wymagają profesjonalnego zapisu wysokiej jakości dźwięku. To rejestrator cyfrowy audio, który pozwala na nagrywanie dźwięków z dużego obszaru, przy zachowaniu czystego brzmienia.

Zoom recorder piątej generacji posiada dwa jednokierunkowe mikrofony pojemnościowe, które pozwalają rejestrować głośne dźwięki z niewielkiej odległości przy zachowaniu wysokiej jakości. Zoom h5 świetnie sprawdza się również przy pracy z miksowaniem dźwięku.

Rejestrator dźwięku zoom jest bardzo funkcjonalny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Dzięki temu może być wykorzystywany przy amatorskich, hobbistycznych produkcjach audiowizualnych. Mimo to, czynniki takie, jak: możliwość pracy na 4 kanałach jednocześnie, zapis plików w formacie .mp3 i .wav, czy wysoka skala czułości, czynią zoom h5 idealnym kandydatem do pracy również podczas realizacji profesjonalnych. Zoom rejestrator dźwięku używany przez dziennikarzy, muzyków, czy lektorów, wykorzystywany jest na profesjonalnych planach zdjęciowych, podczas reportaży, wywiadów i konferencji.

Cena wypożyczenia: 40 zł/dzień*

  • podana cena jest ceną NETTO.

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem rejestratora dźwięku, skontaktuj się z nami.

**Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl **

Powiązane produkty