FrameFrameFrameFrame

50 zł za dzień

Zoom H6 jeden z najbardziej zaawansowanych, przenośnych rejestratorów na rynku

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

  • Zoom H6 - wypożyczenie:

Nasza wypożyczalnia sprzętu audiowizualnego w Krakowie oferuje na wynajem rejestrator dźwięku Zoom 6h. To rozbudowana wersja swojego poprzednika - Zoom h5. Ten zaawansowany, przenośny rejestrator dźwięku zoom. Jest zdecydowanie warty uwagi. Wyposażony w 4 wejścia, wymienne kapsuły, kolorowy wyświetlacz jest prawdziwą gratką dla amatorów i profesjonalistów. Zoom h6 posiada kilka wewnętrznych efektów, które mogą poprawić dźwięk nagrań lub skompensować słabą ich słabą jakość oraz ewentualne problemy z akustyką pomieszczeń.

Model zoom h6 umożliwia jednoczesne nagrywanie dźwięku na aż sześciu ścieżkach, co czyni go świetnym narzędziem do amatorskich, półprofesjonalnych oraz profesjonalnych realizacji wokalno-instrumentalnych. Dzięki funkcji Auto-Record, Zoom h6 automatycznie rozpoczyna nagrywanie, gdy przekroczony zostanie określony poziom dźwięku. Funkcja Backup-Record to natomiast najlepsza sieć bezpieczeństwa. Jeśli jest aktywna podczas nagrywania, w formacie WAV automatycznie tworzy dodatkowe nagranie stereo, wysterowane mniej o 12 dB. Jeśli więc oryginalne nagranie zostało omyłkowo przesterowane, są duże szanse, że wersja zapasowa jest dobra.

Producenci wciąż stawiają na intuicyjność i prostotę w obsłudze, co zdecydowanie jest wielką zaletą zoom recorderów. Mimo to, rejestrator audio zoom h6 dzięki bogactwu funkcji, w jakie został wyposażony, można z powodzeniem wykorzystywać do nagrań profesjonalnych, jak konferencje, wywiady, a nawet nagrań z koncertów na żywo.

Cena wypożyczenia:** 50 zł/dzień***

  • podana cena jest ceną NETTO.

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem rejestratora dźwięku w Krakowie, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl

Powiązane produkty