FrameFrameFrameFrame

180 zł za dzień

Sony A7III - idealne rozwiązanie dla sympatyków profesjonalnego sprzętu video.

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

  • Sony A7III - opis produktu:

Nasza wypożyczalnia sprzętu filmowego w Krakowie oferuje na wynajem profesjonalny aparat Sony a7 iii. Jest to idealne rozwiązanie dla sympatyków profesjonalnego sprzętu video, ale nie tylko. Model a7iii posiada idealnie działający auto focus, dzięki czemu nadaje się świetnie zarówno do produkcji filmów, jak i zdjęć.

Te konkretne aparaty sony gwarantują wyraźne, naturalne bardzo realistyczne kadry. Nagrywanie pełnoklatkowych filmów w rozdzielczości 4K z odczytem pełnych pikseli, bez łączenia ich w grupy generuje o 2,4 razy więcej danych niż jest to wymagane w standardzie 4K. Dzięki temu filmy pozbawione są efektów postrzępionych krawędzi i mory. Natomiast ekran dotykowy LCD, znajdujący się w modelu Sony a7iii umożliwia szybkie ustawianie ostrości.

Aparat sony a7 iii jest funkcjonalny i intuicyjny. Pełnoklatkowy przetwornik obrazu CMOS w technologii BSI i inne innowacje w dziedzinie przetwarzania obrazu, wysoka szybkość reakcji, łatwa obsługa i niezawodna trwałość gwarantują realizacje filmowe i fotograficzne na najwyższym poziomie.

Cena wypożyczenia: 180 zł/dzień* W cenie: Body, 2 baterie, karta 128 GB

*podana cena jest ceną NETTO

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem kamery w Krakowie, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl

Powiązane produkty