FrameFrameFrameFrame

180 zł za dzień

Sony A7sII - posiada bogate możliwości filmowe oraz imponująco wysokie ISO.

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

  • Sony A7sII - opis produktu:

Nasza wypożyczalnia video sprzętu w Krakowie oferuje profesjonalny aparat Sony a7s ii na wynajem, który sprawdzi się znakomicie przy realizacji wideo. Posiada bogate możliwości filmowe oraz imponująco wysokie ISO, co umożliwia pracę przy trudnych warunkach oświetleniowych, zapewniając niesamowitą jakość obrazu. Bezlusterkowiec odczytuje dane dla jakości Full HD, co sprawia że do generowania obrazu wykorzystywanych jest 5 razy więcej pikseli niż jest to konieczne. Dzięki temu nagrania Full HD wyróżniają się niezwykłą jakością obrazu. Sony alpha 7s ii posiada także możliwość nagrywania w jakości 4K, wspieranej przez szereg profesjonalnych funkcji, dzięki czemu potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Aparat został wyposażony w rewelacyjny wizjer elektroniczny XGA OLED Tru-Finder. Umożliwia on uzyskanie największego na świecie współczynnika powiększenia 0,78x. Natomiast wbudowana w korpus, 5-osiowa stabilizacja obrazu jest bardzo przydatna podczas filmowania.

Nowy Sony a7s ii został zaprojektowany tak aby zwiększać komfort użytkownika podczas tworzenia. Szereg ulepszeń dba o to by aparat był niezawodny i intuicyjny. Stop magnezu, z którego został wykonany korpus, sprawia że aparat jest lekki a jednocześnie wytrzymały.

Cena wypożyczenia: 180 zł/dzień* W cenie: Body, 5 baterii, karta 128 GB

  • podana cena jest ceną NETTO.

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem kamery w Krakowie, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl

Powiązane produkty