FrameFrameFrameFrame

100 zł za dzień

Sigma A 24mm - obiektyw szerokokątny o 9-cio listkowej przysłonie, dedykowany zarówno amatorom, jak i profesjonalnym fotografom.

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

Nasza wypożyczalnia sprzętu fotograficznego w Krakowie oferuje na wynajem obiektyw Sigma a 24mm. To obiektyw szerokokątny dedykowany profesjonalistom i miłośnikom fotografii, którzy od filmu i zdjęć oczekują wysokiej jakości obrazu i profesjonalnych efektów. Obiektyw Sigma a 24 mm to piętnaście elementów optycznych ułożonych w jedenastu grupach. Dziewięć z soczewek to elementy specjalne. Każda z nich została pokryta specjalnymi antyrefleksyjnymi warstwami, które mają za zadanie likwidację flar i łun świetlnych. Dzięki temu obiektyw umożliwia fotografowanie nawet przy dużym nasłonecznieniu.

Obiektyw Sigma a 24mm został wyposażony w 9 zaokrąglonych listków przysłony, zapewniających efektowne rozmycie poszczególnych obszarów na zdjęciu. Silnik HSM odpowiadający za Autofocus jest ultradźwiękowy. Dzięki temu praca z użyciem obiektywu Sigma a jest sprawna, a przede wszystkim wyjątkowo cicha. Obiektyw można więc z powodzeniem wykorzystywać do filmowania i fotografowania również w kościołach, teatrach, czy muzeach. Parametry obiektywu Sigma a 24mm sprawiają, że jest to świetny sprzęt do fotografii krajobrazu oraz reportażu.

Cena wypożyczenia: 100 zł/dzień*

*podana cena jest ceną NETTO

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem kamery, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl

Powiązane produkty