FrameFrameFrameFrame

100 zł za dzień

Obiektyw Tamron 28 75mm - kompaktowy obiektyw do profesjonalnej realizacji zapewniający wysoką jakość materiałów w niemal każdych warunkach.

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

Nasza wypożyczalnia sprzętu fotograficznego w Krakowie oferuje na wynajem obiektyw Tamron 28 75mm. To lekkie i kompaktowe akcesorium, doskonale współgrające z bezlusterkowcami posiadającymi możliwość wymiany obiektywów. Tamron 28 75mm zapewnia ujęcia w bardzo dobrej rozdzielczości, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Producent wyposażył sprzęt w precyzyjny system Autofokus, charakteryzujący się wyjątkowo cichą pracą, a dzięki systemowi automatycznego ostrzenia zapewnił wyraźne, fotografie wysokiej jakości, które użytkownik jest w stanie osiągnąć w zaledwie kilka sekund od włączenia aparatu. Obiektyw posiada funkcję plastycznego rozmycia obrazu, dzięki czemu urządzenie sprawdza się w niemal każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Kompilacja tych właściwości sprawia, że model Tamron 28 75mm jest świetny zarówno do fotografii portretowej, krajobrazowej, jak i street artu.

Cena wypożyczenia: 100 zł/dzień*

*podana cena jest ceną NETTO

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem kamery, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl

Powiązane produkty