FrameFrameFrameFrame

30 zł za dzień

Monopod Manfrotto - urządzenie przydatne w każdych warunkach nagraniowych

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

  • Monopod Manfrotto - opis produktu:

Oferujemy na wynajem w Krakowie Monopod Manfrotto dla profesjonalnych filmowców oczekujących możliwości filmowania z wysokiej perspektywy przy jednoczesnej stabilizacji obrazu. Monopod został zaprojektowany w taki sposób, że pozwala zarówno na ujęcia statyczne, jak i ujęcia w ruchu. Jest urządzeniem bardzo pomocnym przy uzyskaniu efektu profesjonalnej realizacji.

Ten monopod do kamery to 4-sekcyjny monopod dla profesjonalnych filmowców oczekujących możliwości filmowania z wysokiej perspektywy. Jego maksymalna wysokość to 203 cm, a długość po złożeniu to zaledwie 78 cm. Dzięki temu możliwe jest zarówno filmowanie znad tłumu na evencie, a następnie spakowanie go do kompaktowego etui. Monopod pozwala na filmowanie sprzętem o maksymalnej wadze 5 kg.

Manfrotto MVMXPRO500 wykonany został z 4 aluminiowych sekcji w kształcie litery D, gwarantujących wysoką sztywność. Dzięki temu długość po złożeniu to 78 cm. Jest więc stosunkowo kompaktową konstrukcją jak na produkt do zastosowań profesjonalnych.

Cena wypożyczenia: 30 zł/dzień*

  • podana cena jest ceną NETTO.

Jeśli interesuje Cię wynajem monopodu do kamery, znajdującego się w naszym asortymencie, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl

Powiązane produkty