FrameFrameFrameFrame

30 zł za dzień

Lampa filmowa Yongnuo YN300 Air - akcesorium przydatne do każdego profesjonalnego planu

Zarezerwuj terazPlay icoon

Opis produktu

  • Lampa filmowa Yongnuo YN300 Air - opis produktu:

Jako wypożyczalnia oświetlenia w Krakowie wynajmujemy profesjonalne oświetlenie do filmów i zdjęć. Ta kompaktowa lampa oświetleniowa LED wyróżnia się na tle swoich konkurentów dużą powierzchnią świecenia oraz równym, rozproszonym światłem. Dzięki temu doskonale nadaje się do oświetlania bliskich planów i świetnie sprawdza się, jako światło uzupełniające.

Lampa filmowa Yongnuo YN300 Air posiada funkcje regulacji temperatury barwowej oraz płynnie regulowaną moc. Pozwala to dopasować barwę światła do zastanej sytuacji, przy zachowaniu estetycznych i naturalnych kolorów kadrów.

W zestawie z lampą oświetleniową led znajduje się adapter, pozwalający na zamontowanie lampy bezpośrednio na aparacie lub kamerze. Gwint statywowy 1/4 cala został umieszczony w podstawce lampy i umożliwia montaż na większości statywów fotograficznych. Dodatkowo wygodny uchwyt z formie rączki ułatwia trzymanie lampy w dłoni lub montaż na statywach oświetleniowych.

Cena wypożyczenia: 30 zł/dzień*

*podana cena jest ceną NETTO

Jeśli interesuje Cię wynajem oświetlenia profesjonalnego, znajdującego się w naszym asortymencie w Krakowie, skontaktuj się z nami.

Tel.: 881 044 171 E-mail: kontakt@moviekings.pl